Kapıda ödeme seçeneği olan alışveriş siteleri

Başlatan carlos, Ksm 12, 2022, 04:42 ÖS

« önceki - sonraki »

carlos

Teknolojinin gelişmesiyle birçok işimizi internet üzerinden halletmeye başladık. Özellikle pandemi döneminde evden çalışmak, aktiviteler ve alışveriş için internet ağı kullanımı arttı. Özellikle alışveriş için, insanlar AVM'lere gidip mağaza mağaza dolaşmaktansa, internetten alışveriş yapmayı tercih ediyor.

İnternet, alışveriş için oldukça pratik bir yol olsa da, güvenli olup olmadığından her zaman emin olamayabiliyoruz. Bunun tek yolu ise kapıda ödeme yöntemini kullanarak emin olmak. Kredi ya da banka kartı kullanamıyorsanız da, bu ödeme yöntemi ile kolaylıkla işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Peki bunun mümkün olduğu siteler hangileri?

Alışveriş ödeme seçenekleri
İnternetten alışveriş yaparken çeşitli ödeme seçenekleri mevcut. Kredi kartı, banka kartı, havale/EFT, dijital banka cüzdanı, Google Play gibi seçenekler aracılığıyla internet üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Bunun yanında manüel olarak ödeme yapmak isterseniz, kapıda ödeme seçeneğini de tercih edebilirsiniz.

Kapıda ödeme seçeneği, her alışveriş sitesinde mevcut değil. Bu nedenle alışverişinizi bitirdikten sonra bu ödeme yönteminin olmadığını görüp zaman kaybetmemeniz için, işinizi kolaylaştıracak bir liste hazırladık. İşte kapıda ödeme seçeneği olan alışveriş siteleri...

Kıyafet alışveriş siteleri
Morhipo: Çeşitli alışveriş markalarını bünyesinde barındıran Morhipo, kapıda ödeme seçeneğini kullanabileceğiniz bir site. Giysi, ayakkabı, çanta, çocuk giysileri, bazı ev eşyaları ve elektronik eşyaların yanında kozmetik ve aksesuar gibi ürünlere ulaşabilirsiniz.
LC Waikiki: Yine Morhipo gibi LC Waikiki de her yaştan insan için giysi seçeneğine sahip. Fakat Morhipo gibi elektronik eşyalar ve ev eşyaları bulunmuyor.
Mavi: Mavi de her türden giyim tarzına ve insana hitap eden bir marka.
DeFacto: LC Waikiki ve Mavi gibi yalnızca giyim üzerine hizmet veriyor.
Gıda alışveriş siteleri
Migros: Migros Sanal Market, Migros Hemen ve Migros Ekstra olarak üç ayrı sanal alışveriş formatına sahip Migros, farklı hızda teslim seçenekleri ve kapıda ödeme imkanı sunuyor.
Carrefour: Taze gıdadan paketlenmiş olanına kadar birçok seçeneğe sahip.
Yemek Sepeti: Konumunuza yakın yemek restoran ya da butik dükkanlardan kolaylıkla yemek siparişi verebilirsiniz.
Kitap alışveriş siteleri
Kitapyurdu
BKM Kitap