İşletmeler için hızlı ve yüksek kapasiteli Kurumsal Mail Hosting

Başlatan carlos, Ksm 12, 2022, 06:02 ÖS

« önceki - sonraki »

carlos

Kurumsal firmaların kullandıkları e-postalara yönelik son yıllarda artarak çoğalan baş belasından biri de bitmeyen spam mail trafiğidir. Posta kutusunu dolduran, verimli kullanımın önüne geçen ve temiz e-posta trafiği yerine onlarca çalışanınızın temizlemekle uğraştığı, bazen sebepsiz yere bilgisayara virüs bulaştıran bu spam içerikli maillerden kurtulmak için tercihiniz güvenli bir kurumsal mail hosting hizmetinden faydalanmaktır.

Şirketinizi temsil eden sirketadi.com alan adınız üzerinden sahip olacağınız profesyonel bir uzantı @sirketadi.com ile siz de premium özellikleriyle donatılmış bir e-posta hizmetine sahip olabilirsiniz. Kurumsal mail hosting hizmetleriyle iş süreçlerinizi profesyonelleştirir, amaca uygun şekilde de dijital ortamda e-postalarınızın daha da dikkate alınacağı şekilde şirketler ile görüşmeler yapabilirsiniz.

Kurumsal E-Posta Örnekleri Nelerdir?


Birçok firma tarafından önemle seçip sahip olacağınız kurumsal mail hosting konusunda birbirinden farklı örneklerde e-postalar edinebilirsiniz:

adiniz@
adiniz.soyadiniz@
destek@
info@
bilgi@
iletisim@ gibi eposta adresleriyle çalışanlarınızın sahip olacağı kurumsal bir e-posta adresiyle gönderdikleri e-postaların eposta dünyasında rekabetten sıyrılmasını sağlar, profesyonel görünüme sahip olmasını kazandırmış olabilirsiniz.
Güzel Hosting ile Kurumsal E-Posta İhtiyacınızı Tamamlayın

Firmanızın dijital ortamda profesyonel görünmesini sağlayan, müşterilerinize yaklaşımınız daha da profesyonelleştiren iyi bir kurumsal mail hosting hizmetleriyle siz de markanızın değerini artırabilir, ciddiyet katsayısını çoğaltabilirsiniz. Kurumsal bir mail hosting hizmetleriyle alakalı Güzel Hosting aracılığıyla yararlanacağınız kurumsal mail hizmetlerinde beklentilerinizi karşılar nitelikte birçok pakete ulaşabilirsiniz.

Epostanızda @sirketadi.com şeklinde görüntülenecek web sitesi sayesinde eposta trafiğinde web sitenizi tanıtır, firmanızın ismine dair bilinirliğini de en iyi şekilde artırmış olabilirsiniz. Kurumsal e-posta servisleriyle sizlerde kesintisiz posta trafiği yaşamak, sorun yaşamadan gereksiz e-postalardan kurtulmuş şekilde kullanmak isterseniz bu hizmeti tercih edebilirsiniz.

Firmanın sağladığı profesyonel mail servisi ile siz de dijital dönüşümde kendi yerinizi şimdiden edinin. %100 yerli sunucularda barındırma sağlanması sayesinde KVKK uyumlu Güzel Hosting'in kurumsal e-posta hizmetleriyle siz de profesyonelliğe bir adım daha yaklaşın. Kurumsal Mail Hosting paketleri ve fiyatlandırma detayları ise 2021 Aralık ayı itibariyle şu şekilde;

Kurumsallara Özel Yüksek Kapasiteli Kurumsal Mail Hosting

Güzel Hosting'in hosting hizmetleri arasında yer alan kurumsal mail servisinde bulunan profesyonel spam filtresi, spam ve virüslü e-postaların size ulaşmasını önleyen kalitededir. Geniş depolama alanı sayesinde çok uygun fiyatlarda e-postalarınızı Webmail ortamında depolayabilir, maillerin kurulu olduğu cihazlar dışında da Webmail üzerinden e-postalarınıza dilediğiniz her yerden ulaşabilirsiniz.

Müşterilerinizle olan yazışmalarınızı daha güvenli hale getirmek için, veri ihlali ya da spam sorunlarıyla karşılaşmamak istediğinizde bunu başarabileceksiniz. Güçlü altyapısı ve yüksek disk kapasiteli mail hosting hizmetleriyle güvenli bir iş iletişimi kurmak gelişen teknoloji sayesinde artık mümkün oluyor. Güzel Hosting'in sağladığı kurumsal mail sevisine ait detaylı özellikler aşağıdaki gibidir:

Talep edildiği takdirde mail taşıması ücretsiz olarak firmanın taşıma ekibi tarafından sağlanırken, satın alım süreciyle ilgili dilediğiniz her zaman bu konuda 0-850-885-0-558 nolu çağrı merkezine ulaşarak, satış temsilcileriyle görüşebilirsiniz.