Web hosting seçiminde neleri gözden kaçırıyoruz?

Başlatan carlos, Ksm 12, 2022, 06:03 ÖS

« önceki - sonraki »

carlos

Corona virüs pandemisi insanların son dönemlerde evden ve internetten girişimcilik adımlarını araştırmalarına sebep oldu. Son dönemlerde ön plana çıkan Freelance işler, evden çalışma stili veya internetten girişimcilik konularıyla birlikte büyük ölçüde yeni iş alanları da iş dünyası içerisine girmiş oldu. Bu sürecin kalbinde de aslında hosting ve domain sağlayıcıları yatıyor. Güzel Hosting de bu sağlayıcılardan biri. 2008 yılından beri faaliyetlerine devam eden şirket, sektörün öncüleri arasında.Hosting seçimi nasıl olmalı?
Corona virüs pandemisi sürecinde internette e-ticaret yapmanın hem rahat hem de kolaylığını keşfeden birçok kişi, yeni internet sitesi açma, e-ticaret sitesi oluşturma noktasında da özellikle hızlı, performanslı ve tabii ki güvenli hosting firmalarını araştırmaya koyuldular.

Web hosting hizmetleriyle birlikte de ön planda olmayı başaran isim Güzel Hosting, internet sitelerinin kolay ve hızlı açılabilir altyapını sunmaktadır. Yüzde yüz SSD teknolojisi altyapısında sunduğu web hosting planlarıyla birlikte web site projelerinizin eskisinden daha hızlı ve performanslı çalışmasını sağlarken klasik barındırma hizmetlerine göre daha performanslı bir artışı gözlemleyeceğiniz kadar değerli bir seviyede hizmet sağlıyor.


Yeni girişimciler için önemli olan mailleşme altyapısı konusunda isim@siteadresi.com şeklinde e-mail hesaplarınızı sorunsuz kullanabilmek. "Gönderdiğim mail acaba alıcıya ulaşmadı mı?" gibi sorunlarla uğraşmamak için özel mail altyapı servisiyle birlikte güçlü mail servis hizmetleri de sunuyor. E-maillerinizde gelen kutularınızda sık sık rastladığınız gereksiz veya spam mail sorunlarını da tüm web hosting ve reseller hosting hizmetlerinde Spamexperts altyapıyla çözen Güzel Hosting ile tüm mail sorunlarınızı gidermek için tercih edebiliyorsunuz.

Hosting seçimi yaparken gizli maliyetlere dikkat!
Web site projelerinizi hazırlarken değerlendirdiğiniz firmalarda cazip hosting fiyat tekliflerinizi ilk yıl özel indirimin ardından yenileme dönemlerinde yüksek bedeller ödemek zorunda kalmayın. Bunun için hosting maliyetlerinizi her zaman uzun vadede hesaplayıp doğru hosting firma ve paket seçiminizi bütçenize göre en uygun şekilde gerçekleştirin.

1 yıllık satın aldığınız hosting planlarınızın yenileme süreleri geldiğinde ilk yıla göre fahiş fiyatlarla yenilemek zorunda kalmayın. Güzel Hosting, sunduğu uygun fiyatlı hosting planlarındaki hizmetleriyle fiyatlarda her zaman yenileme garantisi sunuyor.

Avantajlı fiyatlarla hizmetleri TL cinsinden satın alabilirsiniz
Güzel Hosting, bir Türk firması olarak yabancı para birimi değil doğrudan TL para birimiyle sunduğu hizmetleriyle yabancı sermaye yerine Türk şirketi olarak hizmet sağlamaktadır.

Yıl içerisinde birçok kampanya ve yeniliklerle hosting dünyasında sunduğu avantajlı fiyatlar dışındaki güvenilir ve performanslı altyapısı ile de internet sitelerinizin güvenilir sunucularda yüzde yüz performanslı yapı içerisinde çalıştırılmasına siz de dahil olabilirsiniz.

Haftalık yedekleme hizmetleriyle web sitelerinizin yedeklenerek, herhangi bir veri veya içerik kaybı durumlarını önlemek amacıyla Hosting paketlerinizdeki performans ve hız kadar verilerinizin güvenliği de önemlidir. Hosting seçimi konusunda önemli noktalardan birisi de güvenlik. Projelerinizde başarı ve gelecek için önemli olan verilerinizin güvenliğini Güzel Hosting önemsiyor ve alacağınız tüm Linux web hosting hizmetlerinde en iyi fiyat performans kadar ücretsiz yedekleme desteği ile tüm web site projelerinizi haftalık yedeklenmesi sayesinde garanti altına alırsınız.

Web site projeleriniz ve e-maillerin taşıma derdiyle uğraşmayın!
Hosting firmanızı değiştirmek istediğinizde ya da memnun olmadığınız bir hosting planından taşınmaya karar verdiğinizde, daha güçlü ve güvenli bir altyapı olarak Güzel Hosting'i etmenin avantajlarından biri de taşıma zahmetiyle sizleri uğraştırmamasıdır. Taşıma ile ilgili yaşanacak en basit sorunda tüm veri kaybı sorunu yaşamanıza dair tüm aksilikleri yok ederek, bu tip durumlarla sizleri hiç uğraştırmadan doğrudan ücretsiz hosting taşıma desteği sunuyor, tüm Linux Web hosting paketlerinde uzman teknik destek ekibi ile taşımalarınızı gerçekleştiriyor.

Sadece web site değil hem sizin hem de işiniz için önem arz eden Webmail'de bulunan tüm maillerinizin de mail kutularının tamamı dahil olmak üzere taşınması da uzman ekip tarafınca kısa sürede gerçekleştiriliyor. Uzman teknik destek ekibi ile birlikte 7/24 destek sağlayan firma, 24 – 48 saat içerisinde tüm taşıma isteklerinizi tamamlıyorlar.