Philips’in yeni televizyonlarıyla seyir ve oyun deneyimi değişiyor

Başlatan carlos, Ksm 12, 2022, 06:51 ÖS

« önceki - sonraki »

carlos

Philips TV hem film severleri hem de oyun tutkunlarını memnun edecek iki farklı televizyon sunmaya hazırlanıyor. Görüntü ve ses kalitesinin yanısıra oyun oynamak için de ideal olan OLED807 ve The One 8807, 2022 yılının ikinci yarısı itibariyle raflardaki yerini alacak ve kullanıcılarla buluşacak.

Philips'in yeni televizyon modellerinden The One 8807 modeli ayrıca 86 inç boyutuyla da satışa sunulacak. Çok ince bir tasarıma sahip olan OLED807 zarif ve dar metal gümüş krom standıyla dikkat çekiyor. Tasarımının yanısıra OLED807 geliştirilmiş görüntü ve ses kalitesi vaat ediyor. Gelişmiş dört taraflı Ambilight, kontrast ve renk detaylarıyla dikkat çeken TV, kullanıcıları dizi, film veya oyununun içine hapsedeceğini iddia ediyor.

Yeni televizyon dört farklı boyutta olacak
"The One" olarak adlandırılan 8807 modeli birinci sınıf ürün rekabetçi fiyat, minimalist ve zarif tasarımla bir arada geliyor.Üç taraflı Ambilight teknolojisine sahip yeni 8807, iyi bir görüntü ve ses kalitesini garanti ediyor. Oyun oynamak için de uygun olan TV, görüntü ve ses ayarlarına hızlı erişim sağlayan yeni bir ekran oyun çubuğu da sunuyor.

Halihazırda iyi bir ses performansı sunan 8807'nin etkisini artırmak için TV'nin yanında The One soundbar serisinden B8507 model bir soundbar da satın alınabilecek.

Philips TV'nin yeni ürünü ayrıca, evin her yerinde kablosuz ses bağlantısı oluşturmayı sağlayan Philips Home Wireless Connection sisteminin bir parçası olarak da kullanılabiliyor.

Philips Performans Serisi 8807 86″ süper büyük boy başta olmak üzere  50, 55, 65 ve 75 inç ekran boyutlarıyla piyasada olacak