LG UV ARTCOOL klima inceleme!

Başlatan carlos, Ksm 12, 2022, 07:03 ÖS

« önceki - sonraki »

carlos

Özellikle şehirde yaşayanların en büyük sorunlarından biri temiz ve kaliteli hava. Önceki yıllarda sadece büyük şehirlerde yaşayanların sorunu olan bu durum, artık büyük küçük fark etmeksizin her şehrin hatta toplu halde yaşanan her ortamın en büyük dertlerinden biri. Bu derdi çözen LG UV ARTCOOL klima inceleme videosu ile sizlerleyiz.

Pandeminin de duruma dahil olmasının ardından yeterli şekilde havalanmayan iç mekanlar insanlar için sağlık tehdidi oluşturmaya başladı. Tüketicilerinin ihtiyaçlarına ileri teknoloji ile yanıt veren LG, iklimlendirme çözümleriyle, kullanıcılarına evlerinin havasını yönetme fırsatı veriyor.

LG klima, tüketicilere sunduğu daha temiz ve daha ferah havayla nefes almayı kolaylaştırıyor, kullanıcılara serin bir orman havası sunuyor. Çarpıcı tasarımlarıyla tüm mekanlara uyum sağlayan yeni, LG UV Artcool özellikle teknolojik özellikleriyle dikkat çekiyor.LG UV Artcool, 4 aşamalı filtre sistemiyle her zamankinden daha temiz ve ferah hava sunuyor. Cihazın UV nano teknoloji özelliği, iç ünitesinin fanındaki kötü partikülleri yakalıyor. Ayrıca LG UV Artcool, dört aşamalı filtre sistemiyle her zamankinden daha temiz ve ferah hava sunuyor.

Cihazın UV nano teknoloji özelliği, iç ünitesinin fanındaki kötü partikülleri yakalar. Ayrıca cihaz, burada bulunan nemi otomatik ayarlar. Bu sayede iç ünitesinin hep temiz kalmasına yardımcı olur.

İyonizer özelliği ise, zararlı partikülleri yüksek oranda filtreliyor ve kokuları da gideriyor. Birlikte kullanıldığında, serinlemek için mükem