Kış aylarında evinizi sıcacık yapacak klimalar

Başlatan carlos, Ksm 12, 2022, 07:04 ÖS

« önceki - sonraki »

carlos

Kış mevsiminin gelişiyle birlikte evi ısıtacak yöntem arayışı başladı. Evinde doğalgaz ya da kalorifer sistemi olanların böyle bir derdi yok. Aynı şekilde, her kış soba kurup ısınma ihtiyacını geleneksel yollar ile gidermek isteyen kişiler de ekstra bir arayışa girmiyorlar. Bunlara evi veya şartları müsait olmayanlar genelde klimalara yöneliyorlar.

Ağırlıklı olarak yaz aylarında kullanılan klimaları, ısıtma özelliği sayesinde evinizi sıcak tutmak amacıyla da tercih edebilirsiniz. Bizler de rehberimizde sizler için, kış aylarında kullanmak üzere satın alabileceğiniz ideal klimalara yer verdik.

Kullanılan ortamın ideal sıcaklık değerlerini koruyarak, serinleme ya da ısınma ihtiyaçlarınızı karşılayan Mitsubishi Heavy SRK35ZSP-W(S) A++ Duvar Tipi Inverter Klima, hem ev hem de ofis kullanımı için idealdir. 12000 BTU kapasitesi ile geniş alanlarda kullanıma uygun olduğunu gösteren cihaz, 4 yönlü otomatik hava salınımı sistemiyle odanın eşit sıcaklıkta olmasını sağlıyor.

3 farklı sensöre sahip olan Mitsubishi klima, nem ve sıcaklığı ölçerek ortamdaki hava kalitesine göre kendisini senkronize ediyor. Çalışma esnasında düşük ses seviyesi çıkardığı için, özellikle uyku esnasında sizi rahatsız etmemeyi hedefliyor.

Bosch Climate 3000I

A++ enerji sınıfı ve Inverter teknolojisinin birleşimiyle konforlu bir kullanım sunan Bosch klima, i-clean fonksiyonu ile evaporator sıcaklığını 56 dereceye çıkararak temiz kalıyor. Bu sayede odaya da temiz hava yayıyor. Kızılötesi kumandan veya Bosch HomeCom Easy uygulamasıyla kontrol edebileceğiniz klima iç ısıtmada 54 dB, dış ısıtmada ise 62 dB seviyesinde çalışıyor.

Vestel Flora Doğa Inverter 242

Fazla nemi alarak ortam havasının ferahlamasını ve dışarıdaki hava koşullarının nem ile yoğunlaşmış etkisinin azalmasını sağlayan Vestel klima, toz filtreleriyle havadaki toz, tüy vb. partikülleri filtreleyebiliyor. Wi-Fi özelliği ile akıllı telefonunuzdan rahatça kontrol edilebilen ve sıcaklığı değiştirilebilen cihazda; ani ısınmaya ihtiyaç duyulduğunda hızla evi ısıtan turbo çalışma işlevine de sahip.