Klima satın alırken nelere dikkat etmek gerekiyor?

Başlatan carlos, Ksm 12, 2022, 07:06 ÖS

« önceki - sonraki »

carlos

Havaların ısınmasıyla birlikte insanlar evleri için uygun bir klima arayışına girdi. Bu noktada bakılacak adreslerden biri de tabii ki MediaMarkt. Biz de bu videoda bir MediaMark mağazasının yolunu tuttuk ve "Klima satın alırken nelere dikkat etmek gerekiyor?" sorusunun yanıtını yetkili isimlerden aldık.

MediaMarkt mağazalarında işin uzmanına sorduk!
Herhangi bir MediaMarkt mağazasına girdiğinizde sizleri güler yüzlü çalışanlar karşılıyor. İşinin uzmanı olan bu çalışanlar, sizlere seçmeniz gereken klima konusunda yardımcı oluyor hem de MediaMarkt'ın avantajlarından bahsediyor. Bizler de bu videomuzda sizlere bu süreci en ince detayına kadar anlattık ve işin uzmanına sorularımızı da sorduk.Klima satın alırken nelere dikkat etmek gerekiyor?
Klima satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, odanızın büyüklüğü. Odanızın büyüklüğüne göre güçlü bir klima almanız gerekiyor. Ayrıca odanızın güney yada kuzey cephesine bakıp bakmadığı da almanız gereken klimanın gücünü etkileyen unsurlar arasında. Kullanıcısını mutsuz edecek bir klima satın almamanız için MediaMarkt mağazalarındaki uzmanlar sizlere yardımcı oluyorlar.

Diğer dikkat etmeniz gereken noktalar ise klimanın sahip olduğu enerji tasarrufu sınıfı ve klimanızın sahip olduğu modlar. Enerji sınıfına göre daha az yada fazla enerji tüketen klimalar bulunuyor. Ayrıca yatak odasına alacağınız bir klimanın, size uygun soğutma ve ısıtma modlarına sahip olması da oldukça önemli. İşte tüm bu detaylar ve merak edilenleri MediaMarkt mağazalarındaki işin uzmanına sorabilir ve kendinize en uygun klimayı satın alabilirsiniz.