10 Kasım ile ilgili şiirler belli oldu! İşte 10 Kasım Atatürk mesajları

Başlatan carlos, Ksm 12, 2022, 07:25 ÖS

« önceki - sonraki »

carlos

Herkes 10 Kasım günü tatil mi diye merak ediyorken okullarda birçok öğrenci bu hafta içerisinde Atatürk ile ilgili ödevler yapmaya başladılar. Öğretmenlerin vermiş olduğu 10 Kasım ödevleri ise yine Cuma günü kontrol edilecek. 10 Kasım ile ilgili şiirleri merak ediyorsanız bu haberimizi sonuna kadar okuyun.

10 Kasım haftası boyunca öğrencilere ödevler verildi. Özellikle ilk ve orta okulda 10 Kasım ile ilgili şiirlerin araştırması oldukça fazla merak ediliyor. 10 Kasım Atatürk mesajları da aynı zamanda milyonlarca kişinin birbirlerine göndereceği metinlerden oluşuyor. Bu özel günde saat 09.05'de yine hayat duracak.

Atatürk'ün 79. ölüm yıl dönümü ile her sene olduğu gibi bu senede çeşitli törenlerle anılacak. Atatürk'e olan görevimizi yine yerine getirmek için elimizden geleni yapacağız ki özellikle okullarda öğrenciler 10 Kasım şiirleri ve en güzel 10 Kasım mesajları ile bu görevlerini yerine getiriyorlar.

10 Kasım şiirleri kısa ve 2 kıtalık olarak merak ediliyor
10 Kasım ile ilgili şiirleri merak edenler genelde Atatürk haftası yani Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıl dönümü sebebiyle merak ediyor. 10 Kasım tarihinde vefat eden Atatürk için vapurlar siren çalacak, trafik duracak, hayat duracak ve herkes 1 dakikalık saygı duruşuyla Atatürk'e olan saygısını dünyaya gösterecek.