En İyi Diyet Uygulamaları

Başlatan carlos, Ksm 12, 2022, 07:57 ÖS

« önceki - sonraki »

carlos

Yıl boyunca, yedik, içtik ve çalıştık. Sonunda yaz geldi ve kazandığımız kilolardan kurtulmanın vakti de geldi, geçiyor. Peki, nasıl kilo vereceğiz? Tabi ki kilo vermek için yapmanız gereken ilk şey, bir diyetisyenden yardım almak.

İkinci olarak ise diyetisyenin önerilerinin dışına çıkmadan, önereceğimiz diyet uygulamalarından faydalanmak. Bu yazımızda, Android ve iOS işletim sistemli telefonlarınız için en iyi diyet uygulamalarını sıralayacağız.

Android ve iOS için en iyi kilo verme uygulamaları
İşte kilo vermenizi sağlayacak, Android ve iOS işletim sistemli telefonlar için en iyi diyet uygulamaları.

MyFitnessPal
Başarılı bir diyet uygulaması olan MyFitnessPal, kilo vermenizi kolaylaştıracak uygulamalardan biri. Yaktığınız ve aldığınız kalorilerinizi takip edebileceğiniz MyFitnessPal uygulaması, Android ve iOS işletim sistemli teleofnlarda kullanılabiliyor.

Sworkit
Bir fitness uygulaması olan ve sizlere belirli bir program dahilinde, kilo vermenizi hızlandıracak hareket önerilerinde bulunan Sworkit uygulaması ile, hızla kilo verebilirsiniz. Esnemeden, yogaya kadar çok çeşitli hareket önerilerinde bulunabilen uygulama, hem Android, hem de iOS işletim sistemli cihazlarda kullanılabiliyor.

FatSecret Kalori Sayacı
Gelişmiş bir kalori sayacı uygulaması olan FatSecret, az bilinen marketlerden aldığınız çerezlerin kalorisini bile biliyor. Kilo verme konusunda gerçekten başarılı olduğu söylenen uygulama, Android ve iOS işletim sistemli telefonlarda, deneyenlerin %90 kadarı tarafından tavsiye ediliyor.

DiyetKolik
FatSecret uygulamasına benziyor olsa da, uygulama içi satın alım ile belli bir program satın alınarak kullanılabilen DiyetKolik uygulaması, kalori takibi yaparak, yediklerinizin kalorilerini biliyor. Android ve iOS işletim sistemli telefonlarda kullanılabilen uygulama, deneyenlerin çoğunluğu tarafından beğenilmiş.

Endomondo
Bir çeşit fitness uygulaması olan ve tüm aktivitelerinizi takip eden Endomondo ile, bisiklet sürmeden koşuya kadar, tüm aktivitelerini takip edebilir, yaktığınız kalori miktarını görebilirsiniz. Android ve iOS işletim sistemli telefonlarda kullanılabilen uygulama ile arkadaşlarınızın aktiviteleride görüp, onlarla rekabet edebilirsiniz.