BMW’nin elektrikli motosikleti CE 02’yi inceledik

Başlatan carlos, Ksm 12, 2022, 08:32 ÖS

« önceki - sonraki »

carlos

Her zaman küresel çapta motosiklet pazarında iddialı olan BMW, Almanya'da gerçekleşen IAA Mobility fuarında yeni elektrikli motosikleti CE 02 modelini görücüye çıkardı.

BMW Motorrrad Concept CE 02 elektrikli motosikleti inceledik!
Dilerseniz sözü fazla uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

CE 02 ismine sahip BMW'nin yeni elektrikli motosikleti, dış görünüş olarak oldukça dikkat çekici görünüyor. Yaklaşık 90 km/s hıza ulaşabilen CE 02, aynı zamanda 90 km'lik bir menzile sahip.


15 beygirlik 11 kW hacimli elektrikli motor bulunan elektrikli motosiklette iki kişi rahat bir şekilde seyahat edebiliyor.

Kompakt boyutları ve genç orantıları ile yeni bir hedef kitleye de hitap eden motosiklet, 16 yaş ve üstü, daha önce motosiklet kullanmamış ancak yeni deneyimlere, akıllı teknolojiye ve hepsinden önemlisi hareketliliği eğlenceyle birleştiren insanlara hitap ediyor.

Yaklaşık 120 kg ağırlığında hafif bir e-araç olan BMW Motorrad Concept CE 02, şehir içi kullanım için oldukça ideal. Araç üzerinde pedal yer almazken, ayak dayama yeri motosikletin alt tarafına klipslenmiş bir kayak olarak karşımıza çıkıyor. Yuvarlak LED far ile yol görüşü aydınlatılırken ön panelde bulunan küçük ekran ile hız, pil göstergesi gibi durumlar takip edilebiliyor.