Yeni direksiyon seti Logitech G923 tanıtıldı! İşte fiyatı

Başlatan carlos, Ksm 11, 2022, 10:21 ÖS

« önceki - sonraki »

carlosAraba yarışı oyunlarıyla hayatımıza giren direksiyon setleri yıllar geçtikçe oldukça gelişti. Her yeni modelde gerçek hissiyata daha yakın hale gelen bu setlerde geliştirilen motor sistemiyle gerçeğe en yakın deneyim sunan set Logitech G923 tanıtıldı.


Yeni direksiyon seti Logitech G923 tanıtıldı! İşte fiyatı
Yarış oyunu ve simülasyonlarını gerçeğe yakın şekilde deneyimlemek isteyen, ETS 2 oynarken uzun yolu hissetmek isteyenlerin beklediği, gerçeğe en yakın deneyimi sunan direksiyon seti tanıtıldı Logitech G923 tanıtıldı. Set, Xbox One, PS4 ve PC ile uyumlu olarak geliyor.Üzerinde debriyaj pedal ünitesiyle beraber gelen direksiyon seti, yüksek malzeme kalitesi sunuyor. Üzerinde oyun kontrolü için birden çok ayarlanabilir tuş bulunan G923, TRUEFORCE sistemiyle çalışıyor. Bilindiği kadarıyla yeni sistem ile yoldaki gerçek anlamda her detay hissedilebiliyor. Güçlü motorlar ile desteklenen sistem, sürücünün bulunduğu yolun zeminini dahi hissetmesini gerçekçi şekilde simüle edebiliyor. O kadar gerçekçi bir motor sunuluyor ki, direksiyonun motorun çalışma sarsıntısını dahi oyunculara aktarabildiği aktarılıyor. Burada Logitech TRUEFORCE'un direkt olarak oyunlardaki fizik ve ses motorlarıyla birlikte çalıştığını aktarıyor.

Ağustos içerisinde 399 dolar fiyatla satışa çıkacak olan Logitecg G923, manuel vites ile gelmiyor. Ancak ayrıca satın alınabiliyor. Yeni direksiyon setinin Türkiye fiyatı henüz belli değil.