Grafik tasarım için yararlı web siteleri

Başlatan carlos, Ksm 11, 2022, 10:44 ÖS

« önceki - sonraki »

carlos

Kendini grafik tasarım alanında geliştirmek isteyen veya yeni başlayanlar bazen kaynak bulmakta zorlanabiliyor. Grafik tasarım için yararlı web siteleri ile ilgili yazımızı inceleyerek siz de kendinizi geliştirebilirsiniz.

Grafik tasarım için yararlı web siteleri
Tasarım konusunda kendini geliştirmek isteyenlerin yararlanabileceği ve örnek tasarımlara ulaşabileceği web sitelerini derledik.

Freepik

Grafik tasarım konusunda arka plan, logo, ikon, vektör tasarım gibi ihtiyaçlarınızı Freepik ile karşılayabilirsiniz. Hem ücretli hem de ücretsiz tasarımların bulunduğu sitede AI, PSD, EPS, TTIF gibi dosya formatları sayesinde hazır tasarımlarda değişiklik yaparak kullanabilirsiniz. İçerisinde vektör tasarımların da yer aldığı Freepik, tasarım konusunda en çok ziyaret edeceğiniz sitelerden biri olacak. Buraya tıklayarak siteyi inceleyebilir, istediğiniz herhangi bir tasarımı indirebilirsiniz.

Pixeden

Tasarımcıların en çok kullandığı şeylerden biri de şüphesiz Mock-Up dosyaları. Mock-Up dosyaları sayesinde yaptığınız tasarımın herhangi bir ortamda nasıl durduğunu görebilir, müşterilerinize sunum yaparken kullanabilirsiniz. Freepik benzeri olan Pixeden, oluşturduğunuz tasarımlar için ücretsiz Mock-Up seçenekleri sunuyor. Ayrıca mobil uygulama tasarımı için de örnekler barındıran Pixeden'i buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Behance

Behance, kendini tasarım alanında geliştirmek isteyenlerin ilk ziyaret etmesi gereken sitelerden biri. Kullanıcıların kendi portfolyolarını paylaştığı sitede hangi alanda kendinizi geliştirmek istiyorsanız mutlaka paylaşılan tasarımlara göz gezdirmelisiniz. Buraya tıklayarak Behance'yi ziyaret edebilir, yenilikçi tasarımları inceleyerek kendinize yol haritası çizebilirsiniz.