Microsoft, hem şirketlerin hem de hükümetlerin bulut ağlarına güvenmesi gerektiğ

Başlatan carlos, Ksm 11, 2022, 11:38 ÖS

« önceki - sonraki »

carlos

Tor Browser Android sürümü, yaklaşık 8 aydır süren alfa sürecinin ardından nihayet tam sürüm olarak yayınlandı. Tor protokollerini bağımsız bir şekilde tarayıcıya entegre edildiği Tor Browser, artık Android cihazlarda tam sürüm olarak kullanılabilecek.

Tor Browser Android tam sürümü ile neler sunuyor?
Tor Browser Android'de çalışabilmesi için Orbot adlı bir uygulamaya daha ihtiyaç duyuyordu. Fakat artık bu uygulamaya gerek kalmadan Tor Browser tek başına rahatça kullanılabilecek.

Alfa sürecinde birçok kullanıcıdan geri dönüş alan Tor Browser Mobil, alfa sürümüne göre artık daha başarılı ve stabil bir şekilde çalışıyor. Şimdilik herhangi bir açık ya da sorun gözükmüyor.


Ayrıca mobildeki Tor Browser'ın diğer platformlardaki Tor tarayıcılarla senkronize bir şekilde çalışabildiğini de belirtelim.

Eğer ki internette gizli kalmak ve yasaklı sitelere giriş yapmak istiyorsanız Tor Browser, sizin için uygun mobil tarayıcılardan biri olabilir. Eğer ki Tor tarayıcısını telefonunuza indirmek isterseniz, Google Play Store'daki konumuna bu linkten ulaşabilirsiniz.