Corona virüsü geyikleri (Komik Mesajlar )

Mr.Robot
İletişim:

Corona virüsü geyikleri (Komik Mesajlar )

Mesaj gönderen Mr.Robot »

* Uzun süre sonra bugün ilk defa çöp atmaya çıkacağım o kadar heyecanlıyım ki ne giyeceğimi bilemiyorum.

* Berberler kapalı diye herkes kafayı üç numaraya vurmuş, memleket Isparta Komando Tugayı gibi.

* Oturma odasına İzmir, mutfağa Ankara, yatak odasına da İstanbul ismini yazdım, şehir şehir dolaşıyorum ohhh.

* Salgın bitince parayı kıracak üç meslek: Psikiyatristler, diyetisyenler, kadın doğum uzmanları.

* 20 yaş altı sokağa çıkmasın, 65 yaş üstü evde kalsın. Yok edilmesi planlanan hedef kitle biz miyiz ne?

* Yüzyılın son kabadayısı corona adam, dünyada ne kadar bar, pavyon ve kumarhane varsa tek başına kapattı. Saygılar corona.

* Çin'den kaç gündür hiç ses çıkmıyor mahallenin delisi gibi ortalığı karıştırıp kenara çekildiler.

* 2021'e girersek, o bizi kutlasın: Siz 2020'den nasıl çıktınız?

* İstanbul Adliyesi'ne girerken kapıda güvenlikler gülümseyerek kolonya tuttular. Bu samimi ev ortamı havasına kapılarak ayakkabılarımı çıkarıp terlik rica ettim, iki kolumdan tutup dışarı attılar.

* Yeni gelen arkadaşlık isteklerini 14 gün karantinada bekleteceğim, içerideki arkadaşların sağlığını düşünmek zorundayım.

* Metrobüs kolonya kokuyor. Virüs sayesinde bir günde muasır medeniyetler seviyesine çıktık.

* Deprem var içeri girmeyin, virüs var dışarı çıkmayın, hayırlısıyla bir öleydik, bu ne yaaaa.

* Corona virüsüne yakalanırsam bütün kavgalı olduklarımla öpüp barışacağım, hayatta küs kalmamak lazım.

* Bazen evde o kadar canım sıkılıyor ki, kapıyı açıp “Ooooo kimler gelmemiş” deyip kapatıyorum.

* Tedbir amaçlı güzellik salonları kapandı ya, yakında coronadan daha korkunç şeylerle karşılaşabiliriz.

* Anneme “Virüs var, biraz alışveriş yapalım” diyorum, o da “Dur belki ölürüz, boşuna masraf yapmayalım” diyor.

* Korkudan sadece sokağa değil, tartıya da çıkamıyorum.

* Ev kızı isteyenlere müjde, şimdi bütün kızlar evde.

* Kadının biri kocasının telefonunu kurcalarken corona diye bir numara kaydedilmiş görür, numarayı arar ve kendi telefonu çalar.

* Eskiden biri hapşırınca çok yaşa denirdi şimdi hapşırıldığında “Git ileride hapşır vallahi 155'i ararım” deniyor.

* Bütün ülke Ali Vefa gibi olduk, temas yok.
* Yüzük partisi, bebek geldi partisi, bebek geliyor partisi, cinsiyet belli oldu partisi adım adım sapıtıyordunuz, şimdi düğün bile yapamıyorsunuz.

* Bakıyorum da sokakta el ele gezen çift göremiyorum, hani ölümüne seviyordunuz?

* Yaz geliyor fit olayım derken, karantinaya girdim fil oldum.

* Ay sonuna kadar kuaförler açılmazsa sarışınların yüzde doksanı yeryüzünden silinecek.

* Bana evlen, “Evde kalacaksın” diyordunuz, hepiniz kaldınız mı evde? Etme bulma dünyası işte.

* Tarihte ilk defa dünyada tüm ülkedeki kadınlar kocalarının nerede olduklarını biliyorlar.

* Yıllarca bizi üç harfliler çarpacak diye korkuttular meğerse o cin değil Çin'miş.

* Evde durmaktan canınız mı sıkıldı? Eşlerinizle telefonlarınızı değiştirin hayatınız renklensin.

* O değil de, bu sene Mart, ciddi ciddi kapıdan baktırdı. Yarın hava güzel olacakmış, çocukları da alıp salona geçeyim diyorum.

* Bu Çin'den gelen her şey şimdiye kadar çakmaydı, bi corona virüsü orijinal çıktı.

* Beyler, sakın ola evde eşinizle kavga etmeyin gidecek yerimiz kalmadı.

* Allah'ım dünyayı gezmek istiyorum, dediğim için çok özür dilerim, mahalleyi gezsem yeter.

* Corona bizi eve hapsettin kendin dünyayı geziyorsun, ayıp oluyor ama.

* Bu gidişle evde kalsak Bakırköy, dışarı çıksak Tahtalıköy, Allah hayra çıkarsın sonumuzu.

* Şekerimizi kolonyamızı aldık, görücü bekleyenler gibi oturduk evde virüs bekliyoruz.

* Durum vahim, binlerce erkek virüsten değil, evde kadın dırdırından ölecek.

“Geyik / Eğlence” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir