Bir dolandırıcılık kurumudur Özel hastaneler !

Mr.Robot
İletişim:

Mesaj gönderen Mr.Robot »

Merhaba arkadaşlar bu yazımda ishal olmuş rolü yapıp amacım 2-3 gün rapor almaktı.
Şahsen okadar tembelimki 5 dakikalık yolu yürüyüp sağlık ocağına gitmeyip oturduğum
evin hemen yanındaki özel mediplus hastanesine saat 8:45 de gittim, ama nasıl uykum var akıllara zarar.
Herneyse olmazsa olmaz kayıt ücretimi (30tl) verdikten sonra danışman telefon ile aradı haber verdi.
Danışman şu köşede oturun biraz bekleyin dedi.Sayın doktor üst kattaymış 5 dakika sonra geldi.
Bende hemen peşinden girdim -günaydın hocam vs vs vs.
Direk konuya girdim ishalim dedim ve sürekli gazım oluyor dedim.Doktor karnımı açıp yatağa uzanmamı istedi.
Buarada yatağa yatırıp beni karnımdan kontrol edeceğini hiç tahmin etmemiştim.
Yattım yatağa karnımı açtım Doktor biriki sağı solu elledi ağrıyormu sızlıyormu dedi.
Bende numaradan evet hocam tam orası falan orası acıyor dedim.

Tamam kapatabilirsin dedi sonra masasına geçti biri şeyler yazdı.
Bu kağıdı al danışmaya git dedi uygulasınlar 2 günde istirahat verelim dedi
Ben içimden yuppiyyy 2 gün rapor alıcam dedim derken oda neyin nesi
Danışmadaki kadın baktı yazılara Bilgisayardan girdiler yaptı
Beyfendi 280tl ödemeniz var dedi -BEN ŞOOOOOKKKK BEN ÖLEYİMMMMM.

Neyse danışmana okadar param yok dedim sonra doktorun odasına tekrar girdim ve hocam okadar param yok dedim.
Sonra doktor baktı kağıda gözünü kıstı sonra kağıttan bişeyler karalı al dedi.
Ben kağıdı aldım tekrar danışmana gittim bu sefer 280tl olan ücret 240tl olmuştu.
Ben yine ŞOOOK TABİ! ulan içimden altı üstü bi rapor için 240 tl mi vereceğim hadi olsa bişey değil.
E zaten 30tl yalan oldu e hasta değilim bişey değilim .
Arkadaşlar 2 adet serum 1kan tahliline 240tl istediler şaka gibi.
Neyse tekrar doktorun odasına geri döndüm hocam dedim ben ayakta duramayacak değilim
İshalim sadece sürekli wc ye çıkıyorum dedim.Malum virüsten dolayı heryer kapalı gitmeye yer yok.
Doktor tamam ozaman dedi ben sana 1-2 ilaç yazayım dedi çıkardı kağıdı verdi.
Tamam dedim hocam peki Rapor?
Doktor : RAPOR VEREMEM DEDİ !
Bende ilaç yazdığı kağıdı masasının üstüne bırakarak gerek yok hocam dedim Ne bağırdım ne kızdım
sadece usulca kağıdı bıraktım çıktım.
Ordan ayrıldıktan sonra direk sağlık ocağına gittim durumumu anlattım 2 gün raporu Doktor kendi verdi ben istemedim.

Sırf para vermedim kazık yemedim kazık mallarını satın almadım diye rapor vermedi.Olan 30 tl ye oldu.
Olsun bu bize ders olsun Özel hastanelerin insanları nasıl soyduğunu anlatmak istedim bu yazımda.

“Şikayetim Var” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir